DEALER BMW BOŃKOWSCY.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Salon Dealer BMW Bońkowscy.

WPROWADZENIE.

Witamy Państwa na stronach Dealera BMW Bońkowscy w Szczecinie. To nowy punkt na motoryzacyjnej mapie miasta i pierwszy spod znaku „szachownicy” w województwie zachodniopomorskim.


Na początek chcielibyśmy się Państwu przedstawić tym bardziej, że jesteśmy z innego miasta. Nazwa firmy pochodzi naturalnie od nazwiska właścicieli - Dominika i Darek Bońkowscy. Z częścią z Państwa odwiedzających te strony, mieliśmy już przyjemność się spotkać, mimo, że BMW w Szczecinie to nasza pierwsza inwestycja w zachodnio - północnej części Polski. Stało się tak za sprawą naszych długoletnich już doświadczeń na polu motoryzacyjnym.


Z branżą samochodową związani jesteśmy od początku lat 90-tych. Doświadczenia zbieraliśmy w dwóch bardzo popularnych na owe czasy na polskim rynku markach Fiat i Opel, a także w samochodach ciężarowych IVECO. W 2003 roku połączyliśmy siły i doświadczenie (handlowo/serwisowe), by wspólnie uruchomić stację dealerską marki Toyota w Poznaniu. Całą naszą wiedzę zaimplementowaliśmy w nowo powstały obiekt, a także, co ważniejsze w mądrych i ambitnych ludzi, którzy razem z nami chcą realizować życiowe pasje.


Firma Toyota - Bońkowscy, to przestronny i nowoczesny salon oraz osiem stanowisk naprawczych i miejsce bezpośredniego przyjęcia samochodu na serwis wraz z Klientem. Jako pierwszy dealer Toyoty niespełna cztery miesiące po uruchomieniu spełniliśmy wymogi audytu i za jakość świadczonych usług otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001:2000. Dotychczas firma otrzymała wiele cennych nagród i wyróżnień między innymi „Dobre, bo Polskie”, obecność na liście pierwszych 100 firm Wielkopolski, ranking organizowany jest przez Głos Wielkopolski tzw. Złota Setka, Młody Pozytywista to tytuł otrzymany za szczególne osiągnięcia na polu pracy organicznej przyznawany przez kapitułę Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego, Nagroda „Zielony Poznań”, za szczególne osiągnięcia w dbałości o środowisko naturalne i wiele innych. Najważniejsze dla nas wyróżnienie to Poznański Lider Przedsiębiorczości, tytuł przyznawany przez kapitułę konkursu pod przewodnictwem Prezydenta Miasta Poznania. Jak napisano w podsumowaniu decyzji jurorów: Firma Bońkowscy otrzymuje tytuł za stosowanie nowoczesnych metod organizacji pracy, nowatorskie podejście do prowadzonego biznesu, a także - i to dla nas bardzo ważne, biorąc pod uwagę misję naszej firmy - za rzetelne wywiązywanie się ze swoich zobowiązań.


Skoro padło słowo Misja to nawiążemy do myśli przewodniej, którą kierujemy się przy tworzeniu nowych przedsięwzięć i staramy się je układać tak, by swoją działalnością wypełniały te słowa. Misja firmy Bońkowscy to Niezawodne Zaufanie. Niezawodność to niemalże synonimiczna cecha produktów, którymi handlujemy. Stąd wybór na Toyotę jedną z bardziej niezawodnych marek świata, teraz BMW uosobienie radości z jazdy i innowacyjności produktów. Zaufanie natomiast to podstawa budowy wszelkich relacji i to zarówno w układach biznesowych Klient-firma, jak w zawodowo-prywatnych, pracownik-pracodawca, kolega, sąsiad, dostawca, kooperant etc. Tylko uczciwe i przyjazne stosunki międzyludzkie, które wymagają opieki, mogą być podstawą długofalowego biznesu.


Szanowni Państwo tylko ten, kto marzy ma odwagę sięgać wyżej. Obecność w klasie premium, czyli stawanie do wyścigu z najlepszymi to część naszej strategii. W 2007 r. oddaliśmy do Państwa dyspozycji obiekt niewielki, ale spełniający standardy marki. Nasze wizje były dużo bardziej ambitne. Wybudowanie od podstaw przestronnego obiektu dla potrzeb marki. I oto w listopadzie 2010 r. uruchomiliśmy nowoczesny obiekt, uzupełniony o markę MINI i motocykle BMW. Mamy nadzieję, że sprostamy pokładanym w nas nadziejom na wysoką sprzedaż produktów Bayerische Motoren Werke, ale przede wszystkim na dobry i niezawodny serwis.Zapraszamy do bliższego poznania,


Dominika i Dariusz Bońkowscy.